Polshada ingliz tilida o'qish 2020-2021 yilarda
Polsha universitetlarida oliy ma'lumot olish masalasi bugungi kunda talabalar uchun juda mashhur bo'lib, siz nafaqat mukammal ma'lumotga, balki Polshada ham, har qanday mamlakatda tan olingan Evropa Ittifoqi diplomiga ega bo'lasiz.
Ushbu davlat institutiga kirishdan oldin, bitiruvchi polyak tilini o'rganishi kerak. Polsha ta'limining o'ziga xos xususiyati shundaki, ularda talaba polyak va ingliz tillarida ta'lim olishi mumkin.
Bugungi kunda ushbu davlatning mustaqil va mustaqil oliy o'quv yurtlari "Bakalavr" va "Magistr" malaka darajalari bo'yicha dasturlarni taqdim etadilar. Polshada o'qish to'g'risida batafsil ma'lumotni Polshadagi ta'lim bo'yicha maslahatchilarimizdan olishingiz mumkin, uning maqsadi Polsha Respublikasida o'qishni istagan o'zbekistonlik bitiruvchilarga katta yordam berishdir.
Quyida ingliz tilida taqdim etiladigan ta'lim yo'nalishlari keltirilgan.
Polshada ingliz tilida o'qish narxi
Polshaning oliy o'quv yurtlarida ingliz tilini o'rganish uchun to'lovlar qiziqish universitetining maqomiga (mustaqil yoki davlat) va o'qish sohasiga, kasbiga qarab belgilanadi.
Umuman olganda, Polsha oliy ta'limining narxi har bir o'quv yili uchun 2000-4000 evroni tashkil qiladi.
Poznan iqtisodiyot universiteti uchun ingliz tilida o'qish (PUEB)
Ushbu iqtisodiy universitet Evropa Ittifoqi universitetlarining xavfliligi bilan juda mashhur. U ingliz tilida ta'lim beradi, shuningdek ushbu maktab bitiruvchilari iqtisodiyot, moliya menejmenti va biznes bo'yicha magistrlik va bakalavr darajalarini olishadi. Belgilangan sohalarda bakalavr darajasi bir o'quv yili uchun 4000 evroni tashkil etadi. Magistr darajasida ingliz tilida ta'lim besh yo'nalishda taqdim etiladi va narxi bitta o'quv yili uchun 3600-5110 evrogacha.
Polsha-Yaponiya Axborot Texnologiyalari Akademiyasida (PJAIT) ingliz tilida o'qish qiymati
Ushbu ta'lim muassasasi Polshadagi texnik mutaxassisliklar va axborot texnologiyalari sohasida ta'lim sohasidagi eng nufuzli universitet bo'lib, o'qitish ingliz tilida olib boriladi va ushbu universitetning bitiruvchilari Evropa Ittifoqida tan olingan diplomga ega bo'ladilar. Ushbu universitetda o'qish qiymati, yo'nalishga qarab, bitta o'quv yili uchun 2680 - 3680 evrogacha o'zgaradi.
Vistula universitetida ingliz tilida o'qish qiymati
Ushbu o'quv muassasasi Polshadagi eng mashhur universitetlardan biridir. Ushbu o'quv yurtida bitiruvchilar iqtisodiyot va axborot sohalari bo'yicha bakalavr va magistr darajalariga ega bo'ladilar

Studying in Poland in English in 2020-2021
The issue of obtaining higher education at Polish universities is very popular for students today, you will not only have an excellent education, but also an EU diploma, which is recognized both in Poland and in any country.
Before enrolling in the institute of this state, a graduate needs to master the Polish language. A distinctive feature of Polish education is that in them a student can receive education in both Polish and English.
To date, state and independent higher education institutions of this state provide programs at the educational qualification level “Bachelor” and “Master”. You can obtain more detailed information about Polish education from our educational consultants in Poland, whose goal is to provide great support to graduates from Uzbekistan who wish to study in the Polish Republic.
The following are the areas of education that are provided in English.
The cost of studying in Poland in English
The fee for English-language studies in higher educational institutions of Poland is established depending on the status of the University of Interest (independent or state) and the field of study, profession.
In general, the cost of Polish higher education is approximately 2000-4000 euros per academic year.
Tuition in English for Poznan University of Economics (PUEB)
This economic university is very widely known for the dangers of such EU universities. It provides an English-language education, as well as graduates of this school receive master's and bachelor's degrees in economics, financial management and business. The cost of a bachelor's degree in established areas is 4,000 euros for one academic year. English-language education at the master's level is provided in five areas, and the cost ranges from 3600-5110 euros for one academic year.
The cost of education in English at the Polish-Japanese Academy of Information Technology (PJAIT)
This institution is the most prestigious university in Poland in technical specialties and education in the field of information technology, the training of which is conducted in English, and graduates of this university receive a diploma that is recognized throughout the European Union. The cost of studying at this university, depending on the direction, ranges from 2680 - 3680 euros for one academic year.
The cost of education in English at the University of Vistula
This educational institution is one of the most famous universities in Poland. In this educational institution, graduates receive bachelor's and master's education in the areas of economics and information